Jump to content
LAV-LAV

Corolla 2017 god. Lampice upozorenja za vezanje pojasa

Recommended Posts

Utjehe nikad dosta. Znači golf otpada... iako nikad nije ni bio opcija

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Pa i jesmo u manjini, nista neresljivo ali nije nimalo prijatno. Desava se verujem na svim autima ali srecom su jos pod garanciji pa resice se sve na ovaj ili onaj nacin. Sutra sam u servisu Toyotinom valjda cu stici pa videcemo sta ce biti.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post
Utjehe nikad dosta. Znači golf otpada... iako nikad nije ni bio opcija

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk


Mhm. Meni je Golf toliko odvratan to je cudo, ne zbog toga sto je los auto ili slicno nego zbog toga sto kod mene je svaki drugi auto golf, nebitno koje generacije. A novi? Pa jbt prednjica kopija od Aurisa...

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Bas tako, taj golf je toliko bezličan , svaki drugi ga ima

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ne bih baš tako o Golfu :no:  Postoji jedna veoma bitna stvar po kojoj je neprevaziđen a zove se ergonomija .  Da pojasnim . Talo lako i brzo se nalazi prirodan položaj za sedenje i sve je na dohvat ruke . Primer na prošlom sajmu automobila seda mladić od 195cm u Golfa za dva minuta nalazi odgovarajući položaj , posle njega sedam ja sa svojih 178 cm i takođe veoma brzo nalazim idealan položaj za volanom , gde mi je sve na dohvat ruke i logično raspoređeno . Ne bih se uopšte bunio da vozim Golfa 7 2.0 TDI . 

Podeli ovaj post


Link to post

Golf je odlican auto. Ali i on ima svoje probleme i mane sto se tice pouzdanosti, verovatno i vise nego Korola

Podeli ovaj post


Link to post

Jednaod mana je 20 000 € kao i Corolla...

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post



Tvoj je iz Engleske? U jbt,onda su stvarno zaribali Toyotu. Dobro kazes,sto vise pazis,to vise na****(auto recenzija).Moj prijatelj kaze :"samo drljaj,ko ga j*be"

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk




Svaki Auris II generacije je iz UK i većini je npr pretinac za naočare za sunce jednako krivo namešten kao i 'turskim' Corolla-ma.

Inače, ja bih rekao da umesto što kudimo(te) turske radnike u trećoj smeni, više treba hejtovati raznorazne HR menadžere koji po kompanijama biraju radnu snagu koristeći digitron (što niza cena rada), a ne testirajući sposobnost ljudi na montažnoj traci, kao i one koji su doneli odredjene procedure za montažu, jer niko na montažnoj traci ne radi po sopstvenom nahođenju, već po procedurama.

Apdejt: sad obratio pažnju... lampica se nakon nekog vremena ugasi i kasnije visw ne svijetli... čini se da sustav radi,ali nije bas pametan.Testirati cu i dalje. Mislim i dalje da nesto nije logicno ili ne štima.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk




Mislim da ti u uputstvu sigurno piše kako se signalizacija pojasa ponaša
Ako imaš dilemu, prelistaj je ;)


Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

laki72 uputstva su mi prvi odabir u slučaju nejasnoće. U ovom slučaju je sve sažeto u 7 riječi. Da tamo ima odgovor ne bih ga postavio na forumu. Inače i francuski aygo ima problema... počeli ljudi da otvaraju dušu. Ljudi obično šute kad počnu problemi jer ih je sramota ili se boje podsmjehivanja zluradih susjeda kojo jedva čekaju da nekome crkne krava

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Fakt je da nijedan auto nije savrsen i to je to. Sada su auta prepuni sa elektronikom, fakticki kompjuter je taj sto kontrolise auto a ne mi i ne ocekujem puno od novijih auta sto se pouzdanosti tice. Dobro je pre svega zbog bezbednosti. Mladi poput mene obozavaju multimedije a ja bi to jedino uzeo zbog navigacije a i u danasnjo vreme tu su mobilni za to. Sto vise elektronike to su vece sanse za problema i zbog toga nisam nesto posebno impresioniran u koji pravac ide auto industrija, jbg navikao sam se na sto jednostavnije to bolje. Jedino sto zelim i verovatno cu ugraditi neke kvalitetne parking senzore, mislim da bi bili svakako od pomoci kad vec sve trpaju na automobile.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Sto se tiče parking senzora mozes ugraditi original od Toyote.Pokazali su se ok,a nisu pretjerano skupi.Ja imam i kameru pa mi senzori u komb. sa kamerom imaju veći učinak.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Sto se tiče parking senzora mozes ugraditi original od Toyote.Pokazali su se ok,a nisu pretjerano skupi.Ja imam i kameru pa mi senzori u komb. sa kamerom imaju veći učinak.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk


Imas i senzore? Ne znam iskreno, gledao sam OEM parking senzore samo za zvukom da ne bude puno budzenja oko 100 evra su a i raspitacu se u Toyoti usput jer ipak original je original ako su zaista original :)

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Imas na Toyota stranicama pod dodatna oprema službeni cjenik. Ja sam platio cca 300 € ako se dobro sjećam.U to je islo farbanje u boji branika i montaža.Dobijes i ugrađeni prekidač u bunker ako ih želiš isključiti.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

malo za promjenu...

 

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post
malo za promjenu...
 
Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
 
 
 
Dobar telefon

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

...b22dd0cef51a8d86bf61c542540fe47d.jpgd863b388c1e41b73e1c78ffd7dcb91c5.jpg

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Odlicna je, narocito boja bas po mojoj meri! Jel sluzi kako treba?

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

ma auto je avion !!!

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post
ma auto je avion !!!

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk


Tako je! Samo pozitiva.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Dobar telefon

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

hahaha
zaboravio staviti slike hahaha

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
hahaha
zaboravio staviti slike hahaha

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Cuti, mogao si i telefon da zaboravis, dobro je

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post



Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ekstra boja. Najlepša za Corollu .
Nije što je i moja imala tu boju
Generalno svi ( koji ne voze Toyotu) su mi rekli da je auto prelep.
Ovi što voze Toyotu se podrazumevaju.
Mislim da sam im povećao prodaju najmanje 20%

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Lepotica0e5f7e9c32e9721e01c511f394a96233.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Definitivno je to vrhunska limuzina, od prostranosti, dizajna do vrhunskih mašina.A boja je zaista efektna. Srebrna mi na prvu nije sjela,ali sad kad naletim na srebrnu mislim da je isto boja super.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×