Jump to content
Radovan.Markovic

Corolla

Recommended Posts

Pozdrav društvo, nov sam u klubu, posedujem corollu 1,6 valve matić 2019 god, kako da učestvujem u postovima da odgovaram drugima na teme? Inace sam mehaničar i radim u ovlašćenom Toyota servisu, tako da ako šta treba tu sam. 

Podeli ovaj post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

Podeli ovaj post

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post

Dobrodosao,
Imam ja pitanje oko hibrida imaju li nekih problema, koliko su zapravo dobri, koliko posle 10 godina oslabi baterija?

Nadam se da nisam smor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post

pre 13 minuta, joshica said:

Dobrodosao,
Imam ja pitanje oko hibrida imaju li nekih problema, koliko su zapravo dobri, koliko posle 10 godina oslabi baterija?

Nadam se da nisam smor :)

Trenutno u mom iskustvu druže problem je baterija koja crkava u proseku posle 12 godina, i košta konkretno za prius 2007 80000din. Ostalo ništa, po meni vrhunska stvar

Podeli ovaj post

Pa realno to je nista posle 12 god

700e dati za novu bateriju i manje vise miran si.

Hvala na odgovoru

Podeli ovaj post

Just now, joshica said:

Pa realno to je nista posle 12 god

700e dati za novu bateriju i manje vise miran si.

Hvala na odgovoru

Jeste druže ali tu imaš u planu održavanja, zove se hibrid help ceck, gde se u servisu proveravaju baterija i hibridni sklop i postoji mogućnost produženja garancije na bateriju, a i da kupiš novog hibrida sad, cena baterije 700e, koliko će ona koštati za 10 godina, 70e...

Podeli ovaj post

radovan. marković
meni se na corolli 2017. god čuje rezonanca (kao nekakva trešnja) u predjelju komandne ploče... ali povremeno.Nekad 20 minuta pa se ne čuje par dana.Šta moze biti uzrok tome?
I sta moze biti problem kod zvuka "krckanja" koji dolazi iz vozačevog sjedišta samo za vrijeme vožnje? Jel bilo takvih slučajeva?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post