Jump to content
peppone

Corrola 1.6 Sol

Recommended Posts

Konačno i meni da stigne auto. Zbog proklete korone kasnila mi Korola. Bilo je čupavo i sreća da je proizveden u martu inače ko zna kad bi bio. Vele problem sa izradom u Turskoj, rade malim kapacitetima.

Evo par slika ispred MAG Centra kad sam išao da pokupim papire da ga registrujem. U četvrtak će biti u Arandjelovcu. 50f4fc2a0fc5d83b9e8c632fc99babf2.jpg3b9c480f4d21388f97b7d2d67cc3aecc.jpg07194d565eccb0c071ab444f9b11a440.jpg99e08f1c616148288ea31ec26b9aa63f.jpg

 

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

Podeli ovaj post


Link to post

vidim da je već dobio kuku za šlepanje... made in Turska- nikad više! jedino turske gaće i majice
Sretno!

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Pa sta cu, ja bih rado Korolu iz Japana ali nema. Bolje i sa kukama nego bez njih, bar imam čime da se šlepam

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Pa sta cu, ja bih rado Korolu iz Japana ali nema. Bolje i sa kukama nego bez njih, bar imam čime da se šlepam

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk


Nisi razumio. Zasto je kuka bila na koroli? Prvo to.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
pre 12 sati , LAV-LAV said:

Nisi razumio. Zasto je kuka bila na koroli? Prvo to.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 

@LAV-LAV Kako drugacije popnu nov auto na kamion za transport osim sajle i kuke?

Podeli ovaj post


Link to post

Voze ga. Ne voze ga slep službom.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ne voze ga i ne slepaju ga. Transportuju ih kamionima za prevoz automobila, koliko ja znam...

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Imaju do 10 km (to se smatra normalnim) tako da sva tramakanja odrađuju vožnjom.E sad... mozda ga je ukrcao tako,ali sto ce mu kuke naprijed i nazad? Nije ga sigurno i iskrcavao isto na sajlu. Mislim da sve Toyote za nas dolaze iz skladista u Kopru (brodom pa na kamion)

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

I kod nas u Toyoti u Mk isto su ovako sa ovih kuka za vucu, valjda tako ostaju dok im ne izvrse dekonzervaciju pa nakon toga sto ta voznja sto LAV LAV kaze.

A ponosnom vlasniku neka je sa srecom nov auto. Odlicna oprema i svakako bolji izbor nego Corolla hb.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post





A ponosnom vlasniku neka je sa srecom nov auto. Odlicna oprema i svakako bolji izbor nego Corolla hb.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk




Hvala na lepim željama i neka si mi živ i zdrav bračed od Makedonija
HB ima malo veći gepeg od mog jarca tako da je odmah otpao.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Sad gledam na zvaničnom sajtu Tojote, više nema u ponudi Korola 1.6 atmosferac, sad je 1.5 trocilindras turbo. Jel to Tojotin nov motor ili se već negde ugrađivao?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Auuuu.Ovo sta je trocilindraš mi nikako ne sjeda. To se valjda samo Balkancim uvaljuje. Bas me zanima koje jos trziste to ima u ponudi kao jedinu opciju!?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nazalost buducnost ocito je u turbo benzincima i to najcesce u trocilindrasima... 1.2 turbo benzinac ali barem ima 4 cilindra, ovaj 1.5 ali mu fali cilindar... A bas pricao pre neko vreme sa drugarom kao Toyota je jedna od retkih koja se drzi do atmosferaca mada sa 1.2 kod Corolle hb jasno je bilo da ce i sedan da "nastrada"...

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Mir Božiji, Hristos se rodi. Srećan Božić svima koji slave.

Meni se to nešto ne dopada. Nisam pobornik turbo benzinaca ali izgleda da će sve u tom pravcu da ide. Ovaj je 1.5 sa 126ks ali što ne staviše još jedan cilindar, to bih nekako mogao i da shvatim. Za sada ostaju Mazde sa atmosfercima ali pitanje i oni do kada.

 

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Vaistinu vaskrese.

Jasno je meni zasto to rade sa cilindrima, euro norme su u pitanju ali 1.5 i tri cilindra... Ne znam, meni tri cilindra nikako ne ulivaju poverenje narocito u novim autima preko tona teskih iako vozim i auto sa 2 cilindra 41 godinu starog mada to su dve razlicite koncepcije na kraju kraeva. Verujem da taj trocilindras ide daleko bolje nego 1.6 valvematic kakvog mi vozimo a dali je izdrzliviji od 1.6 to ce vreme pokazati, cisto sumnjam mada ipak japanac je u pitanju. Znam samo da su papreno skupi kad je karoserija u pitanju, nazalost to trenutno osecam na svojoj kozi iako su u pitanju samo branik, far i zdrav je 95% samo ima neku rupicu sa strane od udarca, drzac kao i masku. Sve ostalo na nasu srecu mehanika i limarija je netaknuto.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Vaistinu se rodi!
A sad o turbacima... mislim da su turbo benzinci najnormalnija stvar koju nečiji lobi nije dozvolio sve do nekoliko godina unazad. Baš sam pričao sa jednim bivšim JNA aviomehaničarem vezano za to... kaže da je to genijalna stvar. Meni jedino ta 3 cilindra nikako nisu ok.Vozio sam turbaka 1.0 s 3 cilindra... ide,ali fali mu taj cilindar da ima normalan zvuk i rad motora.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Eh da, Cdyane... hhahhah kažeš vaistinu vaskrese ... zaljubljen si ili si kupio opet neku Toyotu ?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Vaistinu se rodi de hahahhaha

Ma nisam nego udario je neko caleta i sad kad vidim koliko kosta to sto sam nabrojao pozlilo mi se, nisam znao dal da placem ili da se smejem.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Vaistinu se rodi de hahahhaha

Ma nisam nego udario je neko caleta i sad kad vidim koliko kosta to sto sam nabrojao pozlilo mi se, nisam znao dal da placem ili da se smejem.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk


Kako misliš udario? Njega ili Aurisa? Šta se desilo,kad?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ma Aurisa, izletio otac sa nekog parkinga malo naprijed i pokupio ga neko sa 80-100 na sat. Otkornuo je branik dakle branik totalka, drzac istog, neki sitan deo sa strane sto se jedva primeti od fara i deo maske je polomljen. Sve ostalo netaknuto na nasoj sreci, pre svega na limariji i mehanici mislim. Ali cene su pakao... Srecom ovlasceni servis u gradu su nasi prijatelji pa bice jeftinije nego sve preko Toyote, preko njih bolje neki Golf da uzmes nego da narucujes delove.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Kasko nemaš?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nazalost ne. Bas sam se o tome svadjao sa ocem kad smo ga prosle godine registrovali, nije hteo i sad nam se obilo o glavi. Mislim da smo naucili lekciju na tezi nacin kako to obicno biva...

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Jel tata uvidio gresku? Dobro ste i prosli sta je sve moglo biti.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Pa kao uvidio je mada necu da se molim sa njim puno sad kad ga preuzmemo, idem direkt kasko ga osiguravam pa nek kuka koliko hoce. :D Inace jeste, kako je moglo biti super smo prosli.

Peppone izvini sto pisem ovo u tvojoj temi, ako smeta nek slobodno prebace admini kod mene.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×