Jump to content
peppone

Corrola 1.6 Sol

Recommended Posts

On 6.1.2021. at 21:35, peppone said:

Sad gledam na zvaničnom sajtu Tojote, više nema u ponudi Korola 1.6 atmosferac, sad je 1.5 trocilindras turbo. Jel to Tojotin nov motor ili se već negde ugrađivao?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 

Nov motor koji se ugrađuje i u novog Yarisa .  1.6 atmosferac ne može da ispuni Euro 6d normu koja se primenjuje od početka ove godine . 

Podeli ovaj post


Link to post





Peppone izvini sto pisem ovo u tvojoj temi, ako smeta nek slobodno prebace admini kod mene.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk




Samo ti piši druže i ne beri gajle.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post





Samo ti piši druže i ne beri gajle.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk



Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ja koliko sam gledao na sajtu Tojote, sve ostaje isto, samo je motor drugačiji. Nisam primetio razliku u odnosu na 1.6 motor što se tiče opreme.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Luna oprema ima bezicni punjac na primer.

image.png.36d56bdc8c84c6137204d5f3b9214f4a.png

Izmenjeno od markols

Podeli ovaj post


Link to post
Luna oprema ima bezicni punjac na primer.

image.png.36d56bdc8c84c6137204d5f3b9214f4a.png

Poznavajući Toyotu ovaj bezični punjač radi na modelima Nokia 3310... sa IC tehnologijom... bar tako piše da uređaji moraju biti kompaktibilni ??? Pa neću putni frižider puniti ...

 

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Cestitam na novom autu, neka te sluzi sa srecom. 

Ja kad sam narucivao korolu ts hibrid, bio je zadnji primerak na lageru u kopru, inace bi isto tako cekao do ko zna kad.

Podeli ovaj post


Link to post
Cestitam na novom autu, neka te sluzi sa srecom. 
Ja kad sam narucivao korolu ts hibrid, bio je zadnji primerak na lageru u kopru, inace bi isto tako cekao do ko zna kad.
i moja je došla iz Kopra, svi auti dolaze od tamo...a taj lager je zapravo luka Kopar , milijardu auta svih vrsta na parkinzima koji se protežu uz glavnu cestu nekoliko km... slikati ću vam jednom kako to izgleda. Zadnji put su neki modeli auta bili oblijepljeni bijelom folijom,ostali se prže na suncu pa tako i na kiši, hladnoći... možda to objašnjava zašto newto krcka ili je iskrivljeno od sunca, vremenskih uvjeta...

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

I moja... ali Dijana

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Mogu misliti

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

×