Jump to content
LAV-LAV

Toyota Corolla 2017 , bočna stakla na vratima , trešnja

Recommended Posts

Da li je netko od vlasnika Toyote ovog godišta ili par godina prije-kasnije uočio da se bočna stakla kad su otvorena ili malo otvorena zatresu kad se vrata zatvaraju? Kod mene je kao da ce ispasti iz lezista kad zatvaram vrata s otvorenim ili poluotvorenim prozorom.

Primjetio sam da je na zadnjim vratima to malo manje izrazeno.

Jel netko isao za time? Posebno Corolla,Auris?

 

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

Podeli ovaj post


Link to post

Nije bas kao da ce ispasti ali oseca se razlika kad su zatvoreni i otvoreni prozori. Kad su otvoreni imaju zvuk kao sta znam da zatvaras vratu kao kod kadeta ili tako neki auto iz 80ih godina.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Nije bas kao da ce ispasti ali oseca se razlika kad su zatvoreni i otvoreni prozori. Kad su otvoreni imaju zvuk kao sta znam da zatvaras vratu kao kod kadeta ili tako neki auto iz 80ih godina.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk


Jel cujes staklo? Nekako mi iskreno djeluje kao da stakla nesigurno stoje u ležištu. Jednostavno nije kao kod drugih auta.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Jel cujes staklo? Nekako mi iskreno djeluje kao da stakla nesigurno stoje u ležištu. Jednostavno nije kao kod drugih auta.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Da da, kao da su malo klimavi deluju ali nisu, ne brini se. Nismo toliki baksuzi. :D

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Da da, kao da su malo klimavi deluju ali nisu, ne brini se. Nismo toliki baksuzi. :D

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

cdyane jbt koji si ti optimista hahahhaah
Dobro si to opisao,upravo tako.
Iskreno, imam osjecaj da se auto raspada.
Kad ih diram, ne klimaju,ali djeluju klimavo.Imaju nekakav luft u lezistu.
Pomislio sam da nije mozda nesto stegnuto.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Pa kako da ne budem, sa novim autom nisi na cisto skroz kako smo i mi sami osetili a mogu da zamislim kako bi bilo da su polovnjaci sa nepoznatom istorijom. :D Jest da su pod garanciji hvala bogu ali i to kosta zivaca i vremena.

Prozori su u redu znaci, zato kad zatvaras vrata uvek zatvaras iste i mirna glava. :D

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Hahhha. Najbolje ne otvarati vrata kad su stakla spustena.
Kad ovo vidim kod novog, onda mogu zamisliti kakvi su polovni koji nepoznate istorije...dobro kazes

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

A nova kola prave kao da su od kartona. Žao mi onog starog BMW-a, otišao za 1500e a šta sam dobio za 10 puta veću sumu i to dva puta od različitih proizvođača sačuvaj me Bože Treba obavezno povesti odličnog majstora prilikom kupovine novog automobila.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post



obavezno povesti odličnog majstora prilikom kupovine novog automobila.
 
Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
 
 
 
 
 


To to.



Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
A nova kola prave kao da su od kartona. Žao mi onog starog BMW-a, otišao za 1500e a šta sam dobio za 10 puta veću sumu i to dva puta od različitih proizvođača sačuvaj me Bože Treba obavezno povesti odličnog majstora prilikom kupovine novog automobila.
 
Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
 
 
 
 
 
Piške... e jbt ovo ću slijedeći put napraviti i to prodavču naglasiti da imam majstora sa sobom hahahha
Završiti ćemo u novinama

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

inače da li se sjecas kako je to bilo kod tebe vezano za te prozore

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ovaj sadašnji auto me je toliko okupirao da sam zaboravio onaj prethodni
Sećam se starog BMW-a i kako mi je bilo lepo .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Piške... e jbt ovo ću slijedeći put napraviti i to prodavču naglasiti da imam majstora sa sobom hahahha
Završiti ćemo u novinama

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk



Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Ovaj sadašnji auto me je toliko okupirao da sam zaboravio onaj prethodni
Sećam se starog BMW-a i kako mi je bilo lepo .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Piške sve si mi s ovime rekao. Žalosno. Ne znam sta bi slijedece kupio,ali znam da nece biti proizveden u Turskoj.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nisu se ni Španci proslavili, inače prilikom nedavnog poliranja Megana ispravljane su i fabričke greške na novom autu. Farba na prednjoj haubi imala je sitne nabore , profesionalci koji se bave poliranjem zovu to pomorandzina kora.
Gledao posle i Mercedesa c klase 2017 ista (slična) boja isto ima nabore na prednjoj haubi.
Tako pod obavezno prilikom kupovine novog auta povesti i iskusnog farbara

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

zapisano

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Nisu se ni Španci proslavili, inače prilikom nedavnog poliranja Megana ispravljane su i fabričke greške na novom autu. Farba na prednjoj haubi imala je sitne nabore , profesionalci koji se bave poliranjem zovu to pomorandzina kora.
Gledao posle i Mercedesa c klase 2017 ista (slična) boja isto ima nabore na prednjoj haubi.
Tako pod obavezno prilikom kupovine novog auta povesti i iskusnog farbara

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Ovo sa pomarandzinom korom ima i kod Maybach-a, bas pre neki dan sam video na jedan nov i to, doduse na yt ne u zivo nazalost. :D

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Ovaj sadašnji auto me je toliko okupirao da sam zaboravio onaj prethodni
Sećam se starog BMW-a i kako mi je bilo lepo .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Pa nemaš ti problema osim onog potisnog. Dobro si prošao iako bi trebao bar prvih 100 000 voziti bez brige.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Imaš poruku

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Moram da procitam temu o Meganu, bas me zanima. Nisam ispratio...

Podeli ovaj post


Link to post

I meni se slicno desi na novoj corolli. Kad otvorim malo prozom i dok vozim kola kao da nesto nije bas najbolje leglo, i kad pritisnem rukom na staklo ka dole onda je bolje.

To sam radio i na yaretu 2006 al rekoh matoro rastreslo se al eto to im je valjada tako normalno :D

Podeli ovaj post


Link to post

uspjeli su mi to rijesiti u jednom Toyota servisu

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

U cemu je problem bio?

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Tek sad vidim tvoje pitanje druže. Ili sam odgovorio? Opet ću
Skinuli tapacirung i natrpali masti na vodilicu. Ali vrlo vjerojatno da ce to opet trebati napraviti za koju godinu... to su prvi put radili i dao sam im da probaju to rijesiti na mom autu. I uspjeli su.U razgovoru smo zajedno zaključili da je problem luft. Mast je amortizirala taj luft. Inace, tvornički ima masti,ali se valjda potrošila.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×