Jump to content
markols

Corolla 2020 SOL

Recommended Posts

Pozdrav

Prvo LEPA Boja, Leeep Autoo  ,Nek je sa srećom  :ftoyo:,

Drugo Meni taj usb džek  ne  čita usb stick uopšte , ne znam šta je u pitanju ali probao sam više usb stikova ne čita , kada se telefon priključi na kabal daje signal na telefonu da puni bateriju, govorim o usb ulazu kod audio džeka ipred menjača 

 

Podeli ovaj post


Link to post

probaj sa usb stikom od 4 Gb

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post
pre 11 sati , Milan82 said:

Pozdrav

Prvo LEPA Boja, Leeep Autoo  ,Nek je sa srećom  :ftoyo:,

Drugo Meni taj usb džek  ne  čita usb stick uopšte , ne znam šta je u pitanju ali probao sam više usb stikova ne čita , kada se telefon priključi na kabal daje signal na telefonu da puni bateriju, govorim o usb ulazu kod audio džeka ipred menjača 

 

Hvala :-)

Ja sam moj formatirao kao FAT32 i USB je od 64GB i radi.

Bocnuo sam ga ispod multimedije ispred menjaca (ne ispod naslona za ruku) i radi.

Podeli ovaj post


Link to post

Ljudi jel neko zna kako se ukljucuje LTA?

Ja sam probao tako sto ukljucim LDA i dinamicki tempomat sa radarom ali auto nije uvek u centru, vec seta od ivice do ivice.

Podeli ovaj post


Link to post

Piše ti u uputstvu koje si dobio uz auto. Toyota daje detaljna uputstva za svoje automobile

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

A sta je to LTA?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Line trace assist. Citao sam al nije bas najjasnije. Negde cak pise na sajtu toyote da LTA radi samo sa automatskim menjacima dok u PDF-u opreme pise da podrzava i iz toyote su mi rekli da podrzava i manuelni menjac.

Ovde na 1:40 ima opcija "line center" koju ja nemam.

Podeli ovaj post


Link to post

Nemam ni ja to druže, taj Line Center. Moj se ponaša isto kao što si opisao, šeta desno-levo, tj.vraća ga između linija. Nije loše ali ipak ja volim da imam kontrolu.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Naravno ne bih ni ja samo pustio volan, nego sam hteo da probam kako radi ali izgleda da je to samo ako imas automatski menjac.

Jel neko planirao da menja sirenu? Blam me da svirnem, kao da jugu :rolleyes:

Podeli ovaj post


Link to post

Sta fali sireni, odlično se čuje. Da nije tvoja promukla zbog Korone?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Promukla je stigla :-D

Podeli ovaj post


Link to post
On 5.7.2020. at 12:17, LAV-LAV said:

probaj sa usb stikom od 4 Gb

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 

Probao sa 4 gbi radi , izgleda da samo ćita  4gb :-(,

hvala za pomoć 

Podeli ovaj post


Link to post

Prosli vikend sam ugradio zavesice i ne znam kako da nazovem ovo ali kao neki zastitni deo na vratima :clap:

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

  • Like 2

Podeli ovaj post


Link to post



Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Lepa se diskusija ovde otvorila.@markols auto izgleda sjajno, neka te tako i služi.

Jel iko pokušao da registruje multimedijalni uređaj preko MyT aplikacije?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

hvala :) 

Ako mislis na opciju "send to car" i "register a multimedia device" za to mislim da moras da imas kupljenu navigaciju da bi radilo. 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Moje iskustvo (corollla ts hybrid 2020): ustekam telefon preko kabla, radi android auto, ali njanjavo, mislim da je do fona. Probao car play sa koleginim ajfonom, radi kao munja. Za muziku uz android auto, mozda moze da se preko blututa pusta sa moba. 

Za LTA, meni lepo drzi pravac. Krivine ispravlja, ali blaže, za jace moram da mu pomognem. Ne sme volan da se pusta, odma se buni auto. LTA mi radi uz ukljucen tempomat. 

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post
On 12.10.2020. at 17:52, djpesic said:

Moje iskustvo (corollla ts hybrid 2020): ustekam telefon preko kabla, radi android auto, ali njanjavo, mislim da je do fona. Probao car play sa koleginim ajfonom, radi kao munja. Za muziku uz android auto, mozda moze da se preko blututa pusta sa moba. 

Za LTA, meni lepo drzi pravac. Krivine ispravlja, ali blaže, za jace moram da mu pomognem. Ne sme volan da se pusta, odma se buni auto. LTA mi radi uz ukljucen tempomat. 

Tebi radi zato sto ti je hibrid i imas automatski menjac :) sto se tize podeavanja jacine pomaganje ta opcije se otvori ako zadrzis duze "OK" taskter na opciji za LTA koliko se secam, 1:38 min ako pogledas video iznad koji sam okacio.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Doslo vreme za nove gume :D nisam kupio zimske posto po meni zima vise nije kao nekad. Sneg padne ponekad i brzo se ocisti i ne zadrzava se pa sam se odlucio za all season gume.

Kupio sam Micheline CrossClimate + i stavljene su na postojece felne.

gume.thumb.jpg.88d74894a4ca713bb98592ea86be5fb8.jpg

felna.thumb.jpg.2eedd0f2442973e94478fb4d8f61dc48.jpg

Takodje sam kupio dash kameru

dash_cam-1.thumb.jpg.a482f5d0a6cc770f8819c3b735d27885.jpg

Onda, ova navlaka ne znam kako da je nazovem sto pokriva sraf

Pre

za_pre.thumb.jpg.6b342d3097386a661f526190cd23ff8f.jpg

Posle

zastita.thumb.jpg.4651196e563d76f1621cb451de8e5363.jpg

I malo kozmetike :D Mogu da preporucim Wet and Black (super je gume bas budu crne i dugo traje), Ceramic spray coating, Interior 1, Sonax Extreme. Zymol i Rain repellent.

kozmetika_2.thumb.jpg.2cdc55cbb679c31b8bd812cd89b57c7e.jpg

kozmetika_1.thumb.jpg.1f139ac5b5eb4ad9b2a23467b3349e13.jpg

 

Izmenjeno od markols
  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ala si nakupovao kozmetike za još dve gume da kupiš.
Koje su cene tih guma?
Ja nešto nisam pobornik tih celosezonskih guma, to niti letnja, niti zimska, neko iznuđeno rešenje. Jednom sam imao na autu pre 10-ak godina, ne znam koje su bile i nisam nesto zadovoljan bio sa njima.
Ja sam pre neki dan namontirao ove sto sam uzeo uz auto, manja guma i odmah ruzniji auto, međutim ono ispade da ima i senzore pritiska u njima, a nisu bili opcija za kupovinu. Tako dobih gratis senzore u zimskim gumama.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

dobio si senzore u gumama? kako? jel ti ih auto prepoznao odmah ili si morao nesto čačkati?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Pa lepo, bili u njima. Svetlela ona lampica dok nisam napumpao gume lepo na 2.5 bara i sad sve radi kako treba.
Ja sam uzeo četiri Brigstone Blizzak gume sa čeličnim felnama 16 I ratkapnama od njih za 500 evra. Sad sto su oni imali senzore u njima to pojma nemam, bilo je kad sam uzimao da nemaju senzore.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ako kupuješ zimski set guma sa felnama od Toyota ovlašćenog servisa podrazumeva se da ćeš dobiti i senzore pritiska u gumama na felnama. Ako hoćete baš tačno senzor pritiska je na ventilu na felni

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post
pre 3 sati , peppone said:

Ala si nakupovao kozmetike za još dve gume da kupiš.
Koje su cene tih guma?
Ja nešto nisam pobornik tih celosezonskih guma, to niti letnja, niti zimska, neko iznuđeno rešenje. Jednom sam imao na autu pre 10-ak godina, ne znam koje su bile i nisam nesto zadovoljan bio sa njima.
Ja sam pre neki dan namontirao ove sto sam uzeo uz auto, manja guma i odmah ruzniji autoemoji23.png, međutim ono ispade da ima i senzore pritiska u njima, a nisu bili opcija za kupovinu. Tako dobih gratis senzore u zimskim gumama.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 

Imamo jos kozmetike nije to sve a tek krpa sto imam :rofl:

Guma je bila 13160 din ako se dobro secam. 

Ja sam uvek imao letnji i zimski set ali sta znam nisam nikad imao situaciju da je neki bas sneg.

Znam lika koji vec dve godine ime ove gume, kaze da su super a i na testovima su ih nahvalili.

Sad prodajem moje Dunlop letnje :rolleyes:

Nudili su mi iz Toyote neke dal Tigar, Sava i ne znam jos neke malo bolje od njih + AL felne sa senzorima za od 850 eur pa na gore.

Mislim da je ponuda jos na sajtu.

Podeli ovaj post


Link to post

×