Jump to content
markols

Corolla 2020 SOL

Recommended Posts

Pozdrav

Prvo LEPA Boja, Leeep Autoo  ,Nek je sa srećom  :ftoyo:,

Drugo Meni taj usb džek  ne  čita usb stick uopšte , ne znam šta je u pitanju ali probao sam više usb stikova ne čita , kada se telefon priključi na kabal daje signal na telefonu da puni bateriju, govorim o usb ulazu kod audio džeka ipred menjača 

Podeli ovaj post

probaj sa usb stikom od 4 Gb

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post

pre 11 sati , Milan82 said:

Pozdrav

Prvo LEPA Boja, Leeep Autoo  ,Nek je sa srećom  :ftoyo:,

Drugo Meni taj usb džek  ne  čita usb stick uopšte , ne znam šta je u pitanju ali probao sam više usb stikova ne čita , kada se telefon priključi na kabal daje signal na telefonu da puni bateriju, govorim o usb ulazu kod audio džeka ipred menjača 

Hvala :-)

Ja sam moj formatirao kao FAT32 i USB je od 64GB i radi.

Bocnuo sam ga ispod multimedije ispred menjaca (ne ispod naslona za ruku) i radi.

Podeli ovaj post

Ljudi jel neko zna kako se ukljucuje LTA?

Ja sam probao tako sto ukljucim LDA i dinamicki tempomat sa radarom ali auto nije uvek u centru, vec seta od ivice do ivice.

Podeli ovaj post

Piše ti u uputstvu koje si dobio uz auto. Toyota daje detaljna uputstva za svoje automobile

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post

A sta je to LTA?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj post

Line trace assist. Citao sam al nije bas najjasnije. Negde cak pise na sajtu toyote da LTA radi samo sa automatskim menjacima dok u PDF-u opreme pise da podrzava i iz toyote su mi rekli da podrzava i manuelni menjac.

Ovde na 1:40 ima opcija "line center" koju ja nemam.

Podeli ovaj post

Nemam ni ja to druže, taj Line Center. Moj se ponaša isto kao što si opisao, šeta desno-levo, tj.vraća ga između linija. Nije loše ali ipak ja volim da imam kontrolu.

Podeli ovaj post

Naravno ne bih ni ja samo pustio volan, nego sam hteo da probam kako radi ali izgleda da je to samo ako imas automatski menjac.

Jel neko planirao da menja sirenu? Blam me da svirnem, kao da jugu :rolleyes:

Podeli ovaj post

Sta fali sireni, odlično se čuje. Da nije tvoja promukla zbog Korone?

Podeli ovaj post