Jump to content
markols

Corolla 2020 SOL

Recommended Posts

Hvala, ali na žalost, takvog haba nema više nigde u ponudi! :unsure:

Podeli ovaj post

Verujem da ce raditi bilo koji.Meni je ovaj bio dobar zato sto je bas mali i ne zauzima puno mesta.

• Like 1

Podeli ovaj post

Druže, jel tvoj HUB dozvoljava da u isto vreme koristiš Android auto i slušaše muziku sa fleša??

Izmenjeno od bane1321

Podeli ovaj post

Nisam koristio USB flash preko njega ali jesam napajao dash kameru i android auto i radilo je.

Ali prodao sam auto tako da ne mogu da probam :) 

Podeli ovaj post

Opa, novi momenti! Pa zar posle svih nadogradnji? :rolleyes:

Neka je sa srećom, nadam se na bolje!

Podeli ovaj post

Pa eto auto se nije vozio a kupili drugi :)
Nije na bolje sad je na manje - yaris :D 

Podeli ovaj post

Koliko.je bilo isplativo nakon 3-4 godine prodati auto?

Poslano sa mog SM-A346B koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post

S obzirom da sam ga kupio u vreme korone, prodao sam ga za iste pare za koje sam ga i kupio, tu negde.

Podeli ovaj post

S obzirom da sam ga kupio u vreme korone, prodao sam ga za iste pare za koje sam ga i kupio, tu negde.
Tako sam i mislio. Jel ti se nešto ogadio,ima puno nedostataka ili ? Ipak je to prostran auto, elegantnog izgleda.

Podeli ovaj post

Kolika mu je bila potrošnja po Beogradu onako u špici? Moja Corolla je dizel ,a slijedeći auto je benzinac obzirom da je dizela malo u ponudi pa pitam i za tu opciju...

Podeli ovaj post

pre 3 sati , LAV-LAV said:

Tako sam i mislio. Jel ti se nešto ogadio,ima puno nedostataka ili ? Ipak je to prostran auto, elegantnog izgleda.

Ma super je sve nemam zamerke. Jedino kad se sedi pozadi ko je vise od tipa 180-185 moze lako da uradi glavom sa strane u stub/krov.

Jednostavno nije se vozio, a veliki su troskovi da stoji, tipa u junu dodje mali servis, registracija i kasko bude 1000 eur. Pare od auta otisle na pametnije mesto.

pre 3 sati , LAV-LAV said:

Kolika mu je bila potrošnja po Beogradu onako u špici? Moja Corolla je dizel ,a slijedeći auto je benzinac obzirom da je dizela malo u ponudi pa pitam i za tu opciju...

Na autoputu 130-135km/h oko 6.5, po gradu oko 8-9 sve zavisi moze i 10 ako je bas velika guzva i sve stani kreni. Ja sam je uglavnom vozio van grada, na posao ne idem autom.

Ja nikad nisam voleo dizele, ne svidja mi se miris iz izduva, zvuk motora i jos novoji dizeli imaju vise stvari koje mogu da se pokvare tako da kasnije odrzavanej buse skupo. Sad je 20 din razlika benzin/dizel to sto ce benzinac da potrosi 1-2L mi nista ne znaci naspram problema koje mogu da imam.

Svako voli nesto, neko bas voli dizele i to je uredu :) 

Sad vozim yare 2014, 1.3 benzin presao oko 68.000 od prvog vlasnika zene :) redovno odrzavan u ovlascenom servisu. 

Izmenjeno od markols
  • Like 1

Podeli ovaj post

Hvala

Podeli ovaj post