Jump to content
Dr.Pop

Nema grejanja u Versu

Recommended Posts

Juče radio mali servis , zamenio i rashladnu tečnost ali mi ne radi grejanje u kabini ,samo hladno duva. Temperatura motora je ok. Do sada nisam imao problema taćnije pre desetak dana mi je grejanje radilo .

u Pitanju je Corola Verso 2.0 d4d od 66kw .2003 god

 

Hvala

Podeli ovaj post


Link to post

Провери ниво течности. Али услов је да промеша-окрене воду кроз систем како би се потиснуо ваздух и онда течност фали у систему и неће да греје

Послато са Nokia 7.1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

pretpostavljam da je napravio čep ali gde je odušak, da ispustim vazuh ili šta drugo da uradim, neće da uključi termostat da povuće vodu ali mi ne diše temperaturu iznad radne ?

Podeli ovaj post


Link to post

Ако ти је пре замене течности грејала онда је чеп у питању, слачна је било и код мене

Послато са Nokia 7.1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

pa pretpostavljam , ali kako da to rešim, jel ima negde odušak da se odvrne na gornjoj mrtvoj tački, gde vazduh može da izadje ?

Podeli ovaj post


Link to post

Ја сам возио ауто око 1 сат, само што је код мене било обрнуто када је отворио термостат почело је да дува хладно и тада сам укапирао да фали течност. Чак након замене пустио сам ауто да ради 20ак минута из тог разлога али очигледно да је требало да се вози по граду дуже. Стварно не знам да ли има за могућност да се испусти ваздух.

Послато са Nokia 7.1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post
On 10.10.2020. at 20:02, cveks87 said:

Ја сам возио ауто око 1 сат, само што је код мене било обрнуто када је отворио термостат почело је да дува хладно и тада сам укапирао да фали течност. Чак након замене пустио сам ауто да ради 20ак минута из тог разлога али очигледно да је требало да се вози по граду дуже. Стварно не знам да ли има за могућност да се испусти ваздух.

Послато са Nokia 7.1 помоћу Тапатока
 

U pitanju je bio Motorić za toplo hladno, moram malo pojurim po otpadima, zvao par komada i ili nemaju ili je cifra basnoslovna

Podeli ovaj post


Link to post

Аха оки, мени је пукла пластика што повезује мотор и клапну. Само залепио и то је то.

Послато са Nokia 7.1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post
U pitanju je bio Motorić za toplo hladno, moram malo pojurim po otpadima, zvao par komada i ili nemaju ili je cifra basnoslovna
Погледај приватне поруке послао сам ти контакт за делове

Послато са Nokia 7.1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

×