Jump to content
malipirat

Malipirat i Auris 2013

Recommended Posts

  Поштовање,

Од скоро сам постао власник Ауриса, 2013-то годиште мотор 1,6 са аутоматским мењачем и у Спорт пакету. У ауто треба мало уложити и једна од ставки су дискови (и предњи и задњи су при крају). Није проблем да се замене, иовако их доживљавам како (мало скупљу) потрошну робу. Интересантно је што је ауто прешао 110 хиљада и сервисној стоји да су већ сређивани на 30 хиљада. Па ме интересује каква су искуства осталих, тачније колико трају дискови? Евентуално препорука који марку гледати? Нисам из Београда, а о најближем Тојотином представништву не могу ништа лепо рећи.

 

Унапред хвала на одговору

 

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

Podeli ovaj post


Link to post

Koliko toga piše u mojoj servisnoj... a ovo kod tebe..to samo govori da bivsi vlasnik nije trpio nikakve ni najmanje nedostatke.Mozda bi netko to vozio i do 250 000 km...

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Imam ja cjenovnik odrzavanja auta u prvih 100k km i pise da na 40k km treba da se menjaju plocice... Videcemo dali je to tacno a verujem da jeste...

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ma ne treba.Zavisi o režimu vožnje. Ja obicno mijenjam na cca 100 000-200 000 km,ovisno o otvorenoj cesti.Moja Toyota je teska,mozda bude na 100 000...

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×