Jump to content
Aron

Aron i Toyota Yaris 2006

Recommended Posts

Pozdrav narode, dosta dugo pratim forum pa evo sad sam postao i clan. Mozda i postoji negde ova tema ali nisam uspeo da pronadjem. Skoro sam uzeo Yarisa 1.0 2006 ali nema dasku za gepek. Zvao sam preko 50 brojeva, isao na 10 mesta i nisam uspeo da nadjem. Te je duza, te je kratka, te ne mogu vrata od gepeka da se zatvore. Cuo sam da ima razlike da li je auto pravljen u Francuskoj ili Japanu(moj je u Japanu). Ako moze neka pomoc gde jos da potrazim tu dasku. Gledao sam i na Ebayu ali nisam smeo da narucujem nisam ni siguran kako izgleda uzivo. Probao sam i od starog Yarisa 2004 ali ne moze. Bilo kakva pomoc ili savet bi mi dobro dosao da konacno pronadjem tu dasku. Ne smeta mi vizuelno sto fali daska ali ne mogu nista da ostavim u gepek da neko slucajno ne bi razbio staklo i ukrao.

 

Hvala unapred

:tlogo:

 

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

Podeli ovaj post


Link to post

Uzmi komad šperploče i iskroji si kako ti odgovara. Možeš i tapecirati. Tako sam ja na stojadinu napravio za vrata

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Snasao sam se za dasku gepeka. Uzeo od nekog Yarisa 2005 i odgovara na Yarisa 2006. Cisto da znate da neke daske od Yaris 1 odgovaraju na Yarisa 2 pa ako nekome zatreba da zna da moze i tako da iskombinuje jer se tesko nalaze daske za Yarisa 2 barem ja nisam nasao a pozvao sam preko 40 brojeva. 

 

 

:))

Podeli ovaj post


Link to post

Koliko si platio to?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
On 18.11.2020. at 19:54, LAV-LAV said:

Koliko si platio to?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 

1000 RSD

 

 

Podeli ovaj post


Link to post
1000 RSD
 
 


Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×