Jump to content
popeye

Nemanja i yaris 1.0 - ukupno 60 godina :D

Recommended Posts

Sto bi rekao @wazzuu  nekako je lepse da napravimo novu temu a ova prethodna nek sluzi kao history

jare menja vlasnika ovih dana, jos je u procesu to po agencijama, a ja cu da se potrudim da napravim neke nove slicice uskoro posto sa prethodnih tema su vec nestale.
prelazi u nadleznost gospodje takodje, ideja je da sluzi kao auto za vezbu i za odlazak na posao (a i za prevoz po gradu, sto da ne).

a popismo mi i po par piva u to ime vec, a planirano je bar jos jednom kad bude zavrsen i prenos :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

Podeli ovaj post


Link to post

Neka je sa srećom kotrljanje, da vas služi kao i mene, sjajan prevoz.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ha moj Yaris Tri godine me je služio fantastično
Francuz uvežen iz Nemačke
Ostaje još Nemac da se javi
Nein Serben das sind meine Yaris

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Postavi slike . Voleo bi da ga vidim
Toliko lepih uspomena sa fantastičnim maleckim 1efc3e1cce112521658b5246b3b42a7a.jpga0a66870b1af680e245d94bda560d50b.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Moram da napomenem. Sve pohvale za Toyota Turing Stanojević
Najbolji servis za Toyote . Ovaj Yaris je sigurno to dokazao .
Moja malenkost ga je pazila, čuvala, radio male servise, menjao kočione pločice....

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

vidi ga sto ga je terao na trke :)
ajd da promenim tockove, posto mi je wazzuu urucio i ove bele alu felne, pa onda da uslikam :)

Podeli ovaj post


Link to post

Sve za Toyota club Srbija

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

@popeye Viđen si na NBG blok 45 . Mahnuo sam iz BMW-a ali šte vredi kad se ne poznajemo .  Bitno je da Yare izgleda i dalje fantastično :thumbup::clap:

Podeli ovaj post


Link to post

@Piske e jbg. nisam cak ni video da mi neko mase :)

jos sam pootvsrao prozore posto klima ne radi, pa sam samo gledao sto pre da dodjem do lidla :)

jarence ide za sada lepo, nema zamerki :)

Podeli ovaj post


Link to post

Sta je sa klimom? Zamenio sam kompresor u bebe klima servisu, nije valjda crko?

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

ne znam. radilo onog dana kad uzeh auto. onda stajao na parkingu nedelju dana i kad udjoh da poteram ovde po bloku, nece da hladi :(

nisam se jos bavio tim da vidim sta je, jel kompresor ili pusta negde

Podeli ovaj post


Link to post

Javi molim te sta je u pitanju, 200e sam im ostavio da srede klimu... jak mi klima servis :angryy:

Podeli ovaj post


Link to post

Posle 2 godine mahom stajanja na parkingu (jer zena nije htela bas cesto da vozi a i bila na porodiljskom pa realno nije ni isla nigde), jare je pronasao novog vlasnika. Adresa mu je ista, cak je i sprat isti, samo je drugi broj stana - kupio komsija sa sprata i pre nego da sam stavio auto na oglas :)

Koliko razumem, komsija zadovoljan, sluzi ga dobro autic do posla i nazad. 

Evo slika koje sam napravio da bih stavio na oglas auto, a komsija video da slikam pa pita jel za prodaju. I tako to bi

https://photos.app.goo.gl/sRydfoBCdgNTXTZBA

Podeli ovaj post


Link to post

Uvek ga je lepo videti . Baš je malo prešao od kada je otišao od mene pre 8 godina ni 30000km 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

×