Jump to content
vuletj

osvetlenje na instruent tabli

Recommended Posts

Mozda cu se ponavljati,ali u pitanju je Toyota Corolla 1.6 Soll 2003.godiste. Auto je od moje cerke. Vec nekoliko godina ga vozi tako sto se danju skoro nista ne vidi na instrument tabli.

Kada se upali svetlo,tabla se zatamni,i veoma je tesko pratiti sve a narocito brzinu.

Ja cu probati nekako da stavim slike cele konzole,pa ko zna molim vas da mi pomognete,kako da da osvetlim tabli.

Znaci kada nije ukljuceno svetlo odlicno se vidi,a kada se ukljuci danju se ne vidi,ali nocu je dosta korektno.

hvala na odgovorima.

Pozdrav Jovan Ada

DSC_0001.JPG

DSC_0002.JPG

DSC_0004.JPG

Podeli ovaj post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

• Like 1

Podeli ovaj post

ispod desnog sata,na dugmence gde birate broj predjenih KM ukupnu KM imate i onu opciju sa tackicama... to je jacina osvetljenja table, kad na toj opciji pritisnete i zadrzite menja se nivo osvetljenosti,takozvana iluminacija. probajte.

Podeli ovaj post

Dao sam slike. Ja ispod desnog sata ne vidim koje dugme je za predjeni km. Napisi sta na tom dugmetu pise.Molim te pogledaj zadnju sliku.

Podeli ovaj post

trena očistiti staklo od kilomatar sata, vidi se da je prljavio pa će se bolje vidjeti.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post

da,da,da. Nasao ipodesio. Hvala svima do neba.Cerka kaze da nocu slabije vidi i nece joj smetati bljestava tabla.Pa videcemo.

Podeli ovaj post