Jump to content
le_mour

Ugradnja tempomata RAV4 D4D mk2 2002

Recommended Posts

Pozdrav dobri ljudi,

Vozim RAV4, druge generacije, 2002. godiste, koji nazalost nema tempomat. Broj sasije JTEHG20V400032693. Vozim dominantno po auto-putu i tempomat mi je zlata vredan. Ima li neko predlog gde bih mogao da ugradim tempomat?

Kontaktirao sam Tempomat servis iz Surcina, ali me covek zavlaci i odlaze vec mesecima. Posalji mi slike, posalji mi broj sasije, nije ni pogledao auto.

Sve najbolje!

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

Podeli ovaj post


Link to post

Meni je pre par godina ugradio tempomat neki lik iz okoline Obrenovca, ne znam mu ime, a u telefonu mi je zapamćen kao "Tempomat Zvečka", 063 828 1 858.

Jeste da mi je ugradjivao na pežo, ali, ja sam ga tada razumeo da radi za razne brendove taj posao. Upitaj ga, ko zna, možda radi i Toyotu.

Ceo hardversko-softverski posao je trajao manje od pola sata i to mi je odradio na parkingu hotela u Obrenovcu. I sve to i danas funkcioniše (kod sadašnjeg vlasnika vozila ).

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na predlogu! Zvacu ga.

Podeli ovaj post


Link to post

Nazalost, ne radi vise. Svi izbegavaju japance iz nekog razloga.

Podeli ovaj post


Link to post

Jos uvek mucim istu muku :( Ima li neko predloga?

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam ugradio na Toyoti RAV4 2005 godište tempomat. Već sam pisao o tome na forumu, možete pogledati. Tamo sam postavio video čoveka koji je ugradio tempomat. Sam sa ga ugradio po tom upustvu. Sve originalno, nikakva budževina, kao fabrički ugrađen. Sve radi savršeno i danas.

Izmenjeno od ivandzilo

Podeli ovaj post


Link to post

×