Jump to content
999monkey

Toyota 4Runner 3.0 TD

Recommended Posts

Pozdrav svima, s obzirom da planiram kupovinu svoje prve Toyote, spomenute u naslovu ovog posta, pa se nadam da cu ovde moci da dobijem konkretne i iskrene savete, misljenja i sl.Kratko cu se predstaviti, pa pitati sta me konkretno zanima.

Zovem se Jovan, rodom iz Ljubovije i Ivanjice, rodjen u Beogradu.

Sto se tice Toyotinih automobila supruga ima Yaris Mk1 1.3 VVT-i vec 2 godine i malo je reci da sam odusevljen time sto osim malih servisa i 2 sijalice nista dirano nije, kvacilo i dalje fabricko, kao i sve ostalo na autu, 300+ hiljada kilometara ima iza sebe.

Ja sam do sada imao sledece: Lancia Delta 1.9 TwinTurbo, Fiat Stilo 1.9 JTD, Saab 9-3 2.0 Turbo Aero, Citroen C6 2.2 HDi, Citroen C5 Mk1 2.0 HDi i Citroen C5 Mk3 2.0 HDi.

Konkretno me zanima sve sto mi mozete reci o 3.0 dizel motoru u Toyoti 4Runner 1996 god., da li je dugotrajan i pouzdan kao i njihovi benzinci, koje su neke mane, da li postoji delova normalno ili su retki, s obzirom da je stariji auto.

Znam nekoliko ljudi licno kojima su se Toyotini dizeli pokazali jako lose, konkretno 2.0 D-4D i 2.2 D-4D, znam i slazem se da tu mnogo toga utice kako ce koji motor i kome da se pokaze, ali prosto ne uliva poverenje kad se na mnogo strana cuje tako nesto negativno..

Hvala veliko unapred !

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

×