Jump to content
Lawyer

Jos jedan clan kluba...

Recommended Posts

Ovo je Luna+ oprema za period 2014-2016, pre facelift-a.
Razlika u odnosu na Luna su ove diamond cut felne. Obična lina je imala obične felne 16".

Od kraja 2016 ili početkom 2017 je početo sa TSS. Ni moja Corolla nije imala TSS, tj. 06-2015.
@LAV-LAV
Ako se dobro sećam tvoja je facelift a ne prva verzija?

Podeli ovaj post


Link to post

@zorvuk

 

Da,da moja je 2017, zadnji redizajn. Prednja rešetka je isto drukcija,a i zadnja pozicija je LED.

Unutra kontrolna ploča skroz drukčija.

Auto podizači na sva 4 prozora,TSS, ma ima dosta razlike.

Stvarno su ovu prvu Lunu ošišali.

 

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Podizanje i spuštanje stakala može i na ključ ali mora da ti odrade u servisu - besplatno je i traje 1 min. Govorim o novijoj Toyki (2021) ali verujem da može i ovde
Boja - kida!
Uživaj!

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post
Podizanje i spuštanje stakala može i na ključ ali mora da ti odrade u servisu - besplatno je i traje 1 min. Govorim o novijoj Toyki (2021) ali verujem da može i ovde
Boja - kida!
Uživaj!

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока


Nisam znao. Baš ću pitati za svoj model ima li šanse

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Podizanje i spuštanje stakala može i na ključ ali mora da ti odrade u servisu - besplatno je i traje 1 min. Govorim o novijoj Toyki (2021) ali verujem da može i ovde

Boja - kida!

Uživaj!

 

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока

 

 

Nisam imao pojma da je to moguce odraditi u servisu??!!!

 

Bas cu da pitam ovde u Nisu dal i oni mogu to da odrade. Mislio sam da je podizanje i spustanje stakala na kljuc fabricki odradjeno uz model, na novijim modelima to je omoguceno uz SOL pakete cini mi se....

 

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post
pre 18 minuta, Crni_Sine said:

Nisam imao pojma da je to moguce odraditi u servisu??!!!

 

Bas cu da pitam ovde u Nisu dal i oni mogu to da odrade. Mislio sam da je podizanje i spustanje stakala na kljuc fabricki odradjeno uz model, na novijim modelima to je omoguceno uz SOL pakete cini mi se....

 

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

 

 

 

Moja ja 2020 SOL i nije bilo ukljuceno fabricki. Moguce je ukljuciti u servisu barem za E210 modele. Ja sam iskljucio zvucno upozorenje za nevezivanje zadnjih pojaseva isto u ovlascenom.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post
On 7.11.2022. at 10:31, Pajser China said:

Podizanje i spuštanje stakala može i na ključ ali mora da ti odrade u servisu - besplatno je i traje 1 min. Govorim o novijoj Toyki (2021) ali verujem da može i ovde
Boja - kida!
Uživaj!

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока
 

Evo me ne stizem da odgovorim pa tek sad pitam da li mozes da pitas u tom servisu gde su tebi odradili da li to moze za ovaj model?
 

Sad treba da uzmem i zimske gume pa ako imate neku preporuku pucajte.

Na prolece cu da vidim i za neke felne.

Podeli ovaj post


Link to post

Moraš sam nazvati ovlašćeni servis jer pitaju za broj šasije ili napiši mail

Meni su se pokazale kao odlične Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 a čelične felne sam našao kod nekog vulkanizera (imaš na polovnim automobilima - ja sam prošle godine platio nove za 140eur) jedino što nisam uzeo i senzore pa mi žuta lampica para oči

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post
Podizanje i spuštanje stakala može i na ključ ali mora da ti odrade u servisu - besplatno je i traje 1 min. Govorim o novijoj Toyki (2021) ali verujem da može i ovde
Boja - kida!
Uživaj!

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока


Jesi li to uraduo na svojoj Toyoti? U biti, zanima me kako to funksionira na ključu? Da li moze doći do "svađanja" komandi na ključu ako zapravo želiš zaključati,a desi se otvaranje prozora i slično...

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Naravno da sam uradio, nedelju dana po preuzimanju jer sam video da samo treba da se isprogramira na obd
Nema zabune: kratak pritisak otključavanka: otključa, dug pritisak otvori prozor. Zaključavanje kratak pritisak, a zatvaranje prozora dug pritisak. Koliko dug: pa bar oko 5 sec bez prekida

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na odgovoru

Jos me zanima...
da li si probao otvoriti prozore bez otključavanja vrata?
Naime, da li ključ prepozna ako se duže drži da zapravo zelis samo otvoriti prozore ili zatvoriti?


Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Upravo tako
Otvore se prozori a ne otključaju se vrata - meni lično to malo smeta
Btw, prozori se otvaraju onoliko dugo koliko se taster drži pritisnut od trenutka kada krene ptvaranje - čim pustiš, staje.
Isto važi i iz zatvaranje

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Upravo me to zanimalo, puno hvala na iscrpnom odgovoru
Ovo je važna stvar što si napisao da se otvara onoliko koliko dugo držiš tipku ključa... mislio sam da to ima AUTO funkciju kao i tipke na vratima.
Ipak, ovako je možda i bolje

Raspitao sam se u servisu, kazu da ce pogledati da li moze moj model kada dodem na servis (tako je dogovoreno).
Meni je ovo zanimljivo uglavnom ljeti kada ucvrči pa je onda super.
Ali ,mislim se da kada pada kisa, a djeca (vole otkljucavati vrata-to ih čini sretnima) malo zadrže tipku i dođe do kuršlusa hahhah.
Ali svakako mislim da je to super stvar.


Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Dragi druže, ipak sam ti dao dezinformacije.
Čim pritisneš otključavanje, auto se otključa a ako zadržiš, otbaraju se svi prozori.
Kad zaključavaš, najpre zaključa, pa tek onda zatvara prozore
Izvini zbog netačne informacije

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Super, hvala puno na apdejtu

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

@Pajser China

 

Evo bio na servisu... ne može kod mene, zvao me čovjek u radionu,zajedno gledali opcije, nema opcije za ovaj model... nema mogućnosti niti za promjenu centralnog zaključavanja-otključavanja iznutra što sam opisao u onoj temi.

 

Postoji mogućnost za druge modele Corolle kao npr. tvoju...

 

Još jednom hvala na obavijesti , uvijek treba pokušati

 

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Da se javim sa utiscima posle tri meseca.
Prezadovoljan sam autom. Uglavnom vozim po gradu sada sa zimskim gumama potrosnja 8.3l.
Kada smo isli do Vrnjacke banje potrosnja je bila 6.8l.
Auto je jako stabilan i onaj deo autoputa kod Paracina gde idu malo vece krivine prolazi kao na sinama.
Jedino mi fale neke sitnice od opreme sto sam imao na Pezou tipa senzori za kisu, sklopivi retrovizori.
E sada jedno pitanje. Kada sam kod vulkanizera menjao gume rece mi majstor da imam felne sa senzorima i da bi bilo dobro da uzmem jos jedan komplet felni da bi namontirao drugi set guma na njih da ne bi skidao sa ovih sto imam i slucajno ostetio senzore. Koje felne da gledam i kako da znam da su sa senzorima?

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

TPMS senzori se uzimaju posebno, nisu deo felne. Mogu da se kupe OEM, a verujem da postoje i univerzalni, a koji odgovaraju i za Toyotu. Moguće i da na oglasima nadješ polovne OEM felne, koje već imaju na sebi ispravne TPMS senzore, mada to kod polovnih nikada ne znaš ( pa ni stanje baterije u njima ).

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

×