Jump to content
LAV-LAV

Zaključavanje iznutra, centralna brava

Recommended Posts

Evo , otkad je migranata na sve strane po gradu, odlučio sam uvesti naviku zaključavati vrata iznutra..
 
I primjetio da vozač i suvozač mogu otključati vrata,ali na zadnjem sjedištu se ne mogu vrata otvoriti iznutra osim:
1. u slučaju da vozač otključa sva vrata ,
2. u slučaju da iznutra otključam za svaka vrata sklopku (ali to je glupo jer neki ljudine znaju ni normalno otvoriti vrata! )
 
Da li netko ima rijesenje za to ?
Pretpostavljam da postoji mogucnost da se to napravi u postavkama u servisu jer je ovo bez veze.
 

Radi se o Toyota Corolli 2017 god.
 
Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
 


Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

Podeli ovaj post


Link to post

Da ti nije uključen "child lock"?
Na mom modelu na damim vratima, kada se otvore, ima prekidač da se to aktivira ili deaktivira. Pogledaj

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Child lock je isključen već odavno.
E sad, imam i ja na samim vozačevim vratima prekidač, ali nema logike da ga svaki put otključavam ako netko želi izaći iz auta.
Mislim da sam negdje pročitao da se sva vrata automatski otkljucavaju u slučaju nezgode.Ne znam da li to pise za Toyotu ili HY.

Ali biko bi logično da putnici mogu izaći u slučaju opasnosti bez obzira na udes.

Da li i kod tebe radi jednako kao i kod mene kako sam opisao u prethodnom postu?


Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Isto radi i kod mene, malopre proverio - do sada nisam sedeo pozadi pa nisam bio siguran
Znači, tako nam je kako nam je

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Na HY svaki putnik moze otvoriti vrata iznutra.
Mozda je do neke postavke.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Jedno pitanje da ne otvaram novu temu... što kod vas u autu stoji na ovom praznom mjestu kod rezervne gume? Mislim na ovaj crni komad koji je prazan (u drugom dijelu su ovi šarafi odnosno dijelovi dizalice)? 9653bc527b275df5a151f07e308e1e89.jpg

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Mozda kutija u koju idu sigurnosni srafovi.

Podeli ovaj post


Link to post

Nemam te sigurnosne šarafe pa ne znam

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×