Jump to content
marinbgd

Da li Mag centar radi ?

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Da li neko zna sta se desava sa Mag centrom na Novom Beogradu (Партизанске авијације бр.1) ?

Niko se ne javlja na 2 telefona koja sam probao, websajt im ne radi.

Uspeo sam da zakazem servis kod njih preko aplikacije na telefonu, ali uopste nisam siguran sada da je to sve u redu.

Jedino mi preostaje jos da pitam na forumu i da fizicki odem tamo...

Podeli ovaj post


Link to post

Rade, bio sam kod njih na malom servisu
Nisu revnosni u javljanju - ili zauzeto ili se niko ne javi. Sada se zovu Toyota centar zapad. Uspeo sam da kontaktiram Marijanu - ona se javila na telefon, sa njom sam dogovorio termin i sve završio. Jedina koja mi je tamo ostavila pozitivan utisak.
Po meni je ovaj servis za zaobilaženje u širokom luku - potpuno suprotno je na Zrenjaninskom putu.5e8fe4d46030af36bbbf288129968c5b.jpg

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala puno :)

Ja sam bio 2-3 puta u "mag" servisu, bili su OK, nista nisam primetio da su zeznuli.
Sad, da li da preventivno promenim i da idem na Zrenjaninski put, to ne znam...

Pomoglo bi ako imas neki zanimljiv razlog sta su zeznuli kod tebe ili nekog u "toyota centar zapad" ? :)

Izmenjeno od marinbgd

Podeli ovaj post


Link to post

Imaš u "mojoj temi" #272 - da se ne ponavljam

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Bio sam i ja usput prije 2 mjeseca u tom MAG centru... nevjerojatno u kakvom rasulu izgleda taj servis, ne znam kako im je Toyota to dozvolila,a poziva se na neki visoki standard...
E sad, ja sam imao samo pitanje , kada sam ušao unutra na prijem, nemas koga sta pitati, svi nesto zauzeti i dođe netko (izgleda mehaničar... ljubazan čovjek), ali šta vrijedi kada ga je netko zvao nakon minute i to je bilo to.

Gledam novu Corollu ispod one (ne znam da li je ono započeta gradnja ili započeto rušenje) prve ploče iz koje strši armatura...
A okolo sve zaraslo...
Svakako pohvala za veliki parking
Mislim da ovaj servis ima potencijala da se malo uloži da to privuče ljude. Ne znam kakvi su po onom drugom (bitnijem pitanju...).

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
On 20.11.2022. at 13:02, Pajser China said:

Imaš u "mojoj temi" #272 - da se ne ponavljam

Послато са SM-S908B помоћу Тапатока
 

Iscitao celu temu :D
Hvala.

Podeli ovaj post


Link to post

×