Jump to content
biciklista

Prodajem Škodu Fabiu 1,0 TSI 95 Ambition iz 2018

Recommended Posts

Okačiću ovde za 10-ak dana link do oglasa za našu poslovnu Fabiju TSI 95 Ambition iz 2018. sa oko 165 hiljada km. Tada će biti i slike (trenutno nemam lepe).

Formalno se vodi na mog poslovnog ortaka, ali, ja ću da odradim prodaju.

Što ja dogovorim, on potpisuje, bez greške. Naravno, po ugovoru se plaća samo njemu, jer je on formalno prodavac.

Cena na oglasu će biti 8.500.

Može smešno da zvuči, ali, ima 6 air bagova (doplatili smo 4 komada (samo što mi se nisu smejali u "Auto Čačku" kada sam tražio tu opciju, pošto na Fabiju to kažu niko nije stavljao), jer je u Srbiji prethodna generacija Fabije čak i kao "Monte Carlo" oprema imala samo 2 komada), kao i zadnje parking senzore.

Kola su vožena 99% van grada.

Nove AS gume (Kleber) su kupljene pre možda pola godine.

Redovan servis odradjen sada u februaru, a tada zamenjene i prednje disk pločice, kao i zadnje pakne.

Dao sam je mom farbaru da u medjuvremenu sredi sitna karoserijska oštećenja i ogrebotine koja su posledica korišćenja javne garaže (tu je bila svih 5 godina). Biće ofarban i prednji branik i prednje desno krilo. Biće u istoj boji - metalik srebrna.

Motor ne troši ulje (nikada nismo dosipali ulje) izmedju dva redovna servisa (15 hiljada je servisni interval).

Da ispoštujem pravila teme, evo je sada jedna loša slika. Ali, barem se vidi nivo "urbanih ogrebotina" na braniku, kao i da su AS gume maltene nove :)

fabia.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

×